Váš nákupní košík je prázdný.
Kategorie
Nakupujte podle barev
Bílá Žlutá, hořčičná žlutá Oranžová Světle růžová, staro-růžová Tmavě růžová, fuchsia, magenta Světle zelená - limetka, kiwi Zelená Tyrkysová, mintová Světle modrá Modrá Tmavě modrá Fialová, Lila, Švestková Burgundy, vínová Červená Hnědá Tělová, slonovinová kost, béžová Stříbrná, šedá Zlatá Černá Průhledná, krystalická
Kamenná prodejna

Provozní doba prodejny:

Pondělí až Pátek
9:00 - 12:00
12:30 - 19:00

Sobota
09:00 – 14:00

Neděle a svátky - zavřeno

U Libeňského pivovaru 18, Praha 8

Nafukujeme balonky héliem.

+420 774 008 656

Rozvážíme balonky po Praze a okolí.

Majitel prodejny a e-shopu:
Petr Čermák
IČ:71862013
DIČ:CZ8602250404

Prodejna

Potisk balonků

 

 Reklamní i dárkový potisk balonků latexových i fóliových. Tiskneme od 50 ks na latexové a 2 ks na fóliové balonky. Reklamní balonky za nízké ceny do několika dnů.folie

Potisk na
foliové balonky

Podrobnosti zde >

latex

Potisk na
latexové balonky

Podrobnosti zde >Foliové balonky s potiskem a logem

Jsme první v České republice, kteří začali tisknout na foliové balonky zakázkový potisk dle přání klienta. Oproti klasickým latexovým balonkům jsou foliové balonky zajímavější. Takováto reklama pak získá více pozornosti a bude mít tak vyšší účinek. Výhodou je, že balonky vydrží nafouknuté několik dní. Z praxe víme, že je to zhruba 3 až 5 dní, kdy se balonky, plněné heliem, vznášejí. Pak se postupně začínají vyfukovat, ale oproti latexovým balonkům vydrží podstatně delší dobu, což je dalším velkým plusem pro Vaši propagaci. Díky větší ploše pro potisk balonky přitáhnou ještě více pozornosti. Nároky na využití helia do foliových balonků jsou podobné, jako do klasických latexových, nemusíte se tedy obávat vysoké ceny za plnění heliem.

Objednání potisku a technologický postup

Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání.
Potisk na balonky provádíme metodou sítotisku. Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek při tisku pevně přilne k tiskové ploše, díky tomu jsou texty kvalitní a syté. Dodací lhůta je 5 – 10 pracovních dní, rádi ale vyhovíme vašemu individuálnímu přání.


Na které balonky tiskneme

 • Balonek 45 až 50 cm kruh (od 1 ks)
 • Balonek 45 až 50 cm hvězda (od 1 ks)
 • Balonek 45 až 50 cm srdce (od 1 ks)
 • Balonek 45 až 50 cm polštář (od 1 ks)
alonek folie-hvezda

Nabídka reklamního potisku balonků

 • jednobarevný tisk z jedné strany, jednobarevný tisk ze dvou stran
 • dvoubarevný tisk bez soutisku z jedné i obou stran
 • plocha pro tisk 210 x 297 mm
 • typ foliového balonku (17", 45 až 50 cm): kruh, hvězda, srdce

Ceník reklamního potisku foliových balonků

Cenovou kalkulaci nelze stanovit dopředu. Po zaslání všech potřebných údajů Vám vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci. Na všem se lze dohodnout, vždy se Vám budeme snažit maximálně vyhovět a věnovat. Nutností je zaslat grafický návrh v křivkách a počítat s potiskovou plochou 30 x 30 cm. Samotný potisk pak provádíme již od 1 ks foliových balonků.
Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.

Čím více balonků se tiskne, tím je cena nižší:

Potisk 1+1 balonku zdarma vyjde na 250 Kč bez DPH, potisk 10 balonků již vyjde na 95 Kč/1ks bez DPH.
Potisk 100 ks fóliových balonků je cenově výhodnější a vychází na cenu 59 Kč za ks bez DPH.Potisk latexových balonků

Nespecializujeme se jen na balonky a balonkové dekorace, ale také na potisk balonků. Jsou vhodné především pro firemní prezentace, už jsme se setkali i s poptávkou pro osobní využití. Zde opravdu platí, že za málo peněz, hodně muziky. Jde o velmi efektní a nápaditou formu prezentace. Reklamní balonky přitahují pozornost a jsou velmi dobře přijímány veřejností. Ať už se bude jednat o promo dárek nebo si z balonků například necháte sestavit dekorace na firemní akce, můžete si být jisti, že balonky s vaším potiskem budou mít úspěch a účinek.
Naše balonky patří na trhu k těm nejlepším. Jsou špičkové kvality, vyráběné z přírodního kaučuku, zdravotně nezávadné. Navíc jsou také šetrné k přírodnímu prostředí, jelikož jsou 100% biologicky rozložitelné.

Na které balonky tiskneme

 • Balonky 26 cm pastelové, krystalické a metalické (od 50 ks)
 • Balonky 25 cm srdce (1/0) (od 50 ks)
 • Balonky 28 cm metalické (od 50 ks)
 • Balonky 30 cm pastelové, krystalické a metalické (od 50 ks)
 • Balonky 33 cm pastelové, krystalické (od 50 ks)
 • Balonky 48 cm pastelové (1/0) (od 10 ks)
 • Balonky 80 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)
 • Balonky 100 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)

Objednání potisku a technologický postup

Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání.
Potisk na balonky provádíme metodou sítotisku. Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek je při tisku nafouknutý, díky tomu jsou loga a texty kvalitní a syté. Dodací lhůta je 5 – 10 pracovních dní, rádi ale vyhovíme vašemu individuálnímu přání.

latex-smajlik

Nabídka reklamního potisku balonků

 • jednobarevný tisk z jedné strany, jednobarevný tisk ze dvou stran
 • dvoubarevný tisk z jedné strany, dvoubarevný tisk ze dvou stran
 • až osmibarevný potisk
 • potisk balonku z pěti stran

Ceník reklamního potisku balonků

Cena balonku s reklamním potiskem se odvíjí od typu a velikosti zvoleného balonku, počtu potištěných stran, počtu užitých barev, a především od počtu kusů. V tomto případě tedy nelze stanovit pevnou cenu. Nicméně doporučujeme objednávku potisku balonků od tisíce kusů a více, ceny jsou pak ještě příznivější. Samozřejmě ale provedeme potisk i na menší počet kusů.
Rádi vám pomůžeme vybrat z mnoha tvarů a kvalitních barev ten nejlepší potisk. Nezávazně a zdarma vám vytvoříme jak návrh potisku, tak cenovou kalkulaci.
Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.

Reference

Za dobu naší existence jsme potiskli již pěknou řádku balonků, níže naleznete některé z našich prací.

         
       
         
         
         
         
         
         

 

Top